Perfektní dětská party na oslavu Dne dětí

Doba čtení 6 minut.
Přemýšlíte, co letos podniknout na Den dětí? Na velkou hromadnou akci to spíš nevypadá, tak proč neuspořádat parádní dětskou party u vás na zahradě, nebo doma? Když se postaráte o zábavu a nějakou dobrou svačinku, uvidíte, že děti budou nadšené. A my pro vás máme super tip jak hravě zvládnete oboje. Nejlepší na tom je, že se vůbec nebudete muset stresovat se složitou přípravou jídla.
Úplně vám bude stačit, když nakoupíte naše mini cheesecaky a před oslavou je necháte včas rozmrazit. Hlavním bodem programu bude jejich společné zdobení. Užijete si tak spoustu zábavy, děti se kreativně vyřádí a ještě budete mít zajištěné občerstvení. Naše cheesecaky mají pro malé dětské ručičky ideální velikost a díky bílé barvě se na tuhle příležitost báječně hodí. Nemusíte se vůbec bát, pokud nejste zrovna kreativní typ. Rovnou od nás dostanete i spoustu užitečných nápadů, jak si se zdobením poradit.  
A jaké jsou tedy naše doporučení na zdobení?

S čokoládou neuděláte chybu

Na prvním místě je bez debat zdobení čokoládou. Děti ji milují a všechny ozdůbky na ní budou perfektně držet. Nejlepší bude, když rozehřejte čokoládovou polevu a cheesecaky s ní opatrně polijete. Potom stačí chviličku počkat, aby se děti nepopálily, a dokud je poleva ještě měkká, nechat malé umělce, ať si cheesecaky podle chutí dozdobí. 
Skvěle budou samozřejmě vypadat již hotové cukrářské dekorace jako třeba různá zvířátka nebo figurky, ale velkou parádu udělají i barevné lentilky, bonbonky nebo oříšky. Další dobrota, kterou děti milují a která se do čokolády hezky přilepí, je žužu neboli maršmelouny, na ty byste při zdobení určitě neměli zapomenout. 
Velmi efektní možností je využít vykrajovátka a barevné cukrové sypání. Tento způsob zdobení je úžasně jednoduchý. Bude vám stačit vykrajovátko libovolného tvaru o velikosti menší než je průměr dortíku. Vykrajovátko umístí děti na dortík a vnitřek vysypou barevnými cukrovými tyčinkami, hvězdičkami nebo konfetami. Až vykrajovátko odstraní, objeví se na zákusku vytoužený tvar. 
Nezapomeňte ani na ovoce. Takové čerstvé jahody, maliny, nebo borůvky, budou s polevou také parádně fungovat. 

Zdobení se meze nekladou

Ovoce, jedlé květy i další dobrůtky můžete bez problémů naaranžovat na dortíky i bez čokolády. Naše cheesecaky jsou po správném rozmrazení krásně měkké, takže do nich bude potřeba ozdoby jen maličko přitlačit. Zdobit můžete také po stranách. Měkké strany dají dětem další prostor, kde mohou popustit uzdu svojí fantazii.

Šlehačkový dort 

Pokud se budete chtít pustit i do odvážnějších kreací, připravte si šlehačku nebo nějaký oblíbený krém. Perfektně se hodí ten na cupcaky. Pak si můžete vyzkoušet pomocí vrstvy krému a připravených odzůbek z marcipánu vytvořit různá zvířátka nebo legrační obličeje. Na internetu najdete spoustu inspirace. 
Šlehačku můžou děti také podle chuti sypat ovocem, čokoládovými čočkami nebo barevnými posypkami.

Picasso na dortu

Jestli se vám nebude chtít žádnou další polevu připravovat, nebo plánujete oslavu někde v parku, bude vám bohatě stačit, když nakoupíte tubičky na zdobení dortů. Seženete je v mnoha barevných odstínech, od klasických barev, až po neonové nebo metalické. Ty se určitě budou líbit malým holčičkám. Tubičky fungují vlastně jako tužky a děti s nimi můžou na dortíky rovnou kreslit svá umělecká díla. 
Uvidíte že zdobení bude děti bavit. Cheesecaky jsou navíc pěkně kompaktní, a tak se vám budou snadno přenášet. Vyrábíme je z čerstvého smetanového sýru a másla, bez zbytečné chemie, takže nemusíte mít obavu, že by dětem nechutnaly. 

Zábava nakonec

A co až vás zdobení přestane bavit? Rozhodně připravte dětem nějakou zábavu s hudbou. Může to být obyčejná dětská diskotéka, nebo třeba židličkový tanec, kdy děti chodí okolo židliček, kterých je vždy o jednu méně. Když hudba skončí, každý si musí na nějakou sednout. Kdo to nestihne, vypadává. Pokud budete chtít pokračovat v kreativním duchu, můžete na zdobení navázat malováním na obličej, které je u dětí taky velmi oblíbené. 
Tak co, využijete naše tipy a zorganizujete Den dětí, jak se patří? Nezapomeňte si z party udělat fotografii a poslat nám ji. Budeme moc rádi.